Seriózní jednání

Zavoláme Vám zdarma

   Stovky spokojených zákazníků

Spokojení zákazníci

Kalkulačka oddlužení

Články o oddlužení:

Stále jen splácíte dluhy? Nechte si je odpustit!
Osobní bankrot
Společné oddlužení manželů
Spoludlužník či ručitel dlužníka
Oddlužení a exekuce
Insolvenční návrh podaný věřitelem
Oddlužení a nemovitosti
Přihláška pohledávky
Osvobození dlužníka od placení zbytku pohledávek
Oddlužení a výživné
Oddlužení a darovací smlouva
Oddlužení - naše reference

Naše reference

Vážení návštěvníci těchto stránek, čas od času nám přijde e-mail či dopis od našich klientů, kde vyjadřují spokojenost s našimi službami. Máme z toho vždy samozřejmě velkou radost a rozhodli jsme se s některými dopisy s Vámi podělit (jména pisatelů nezveřejňujeme).


  • Jedním slovem vynikající! Nejprve jsem procházel všechny možné diskuze po internetu, pak jsem zašel i na pár konzultací, abych si udělal konkrétnější obrázek a srovnání, ale když jsem přišel na konzultaci do Vaší kanceláře, tak jsem věděl, že už dál hledat nemusím. Naprosto jste mě nadchli svým přístupem, vše mi vysvětlili, poradili. Nyní mám již oddlužení povoleno soudem a jsem šťastný, že jsem se rozhodl právě pro Vás. Dle mého názoru jste nejlepší široko daleko, přátelští a hlavně své práci opravdu rozumíte. Naprosto doporučuji!

  • Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaši pomoc, s manželem máme povolené oddlužení. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaši pomoc a podporu při vypracování návrhu na oddlužení a veškerý servis, který jste nám poskytovali,.děkujeme i za velice lidský a příjemný přístup.Přejeme hodně spokojených klientů jako jsme my dva.

  • Rád bych vám touto cestou poděkoval za skvěle odvedenou práci s mou insolvencíJsem v invalidním důchodu a do zadlužení jsem se dostal díky svým vnoučatům, ale to je dlouhý příběh. Vy jste mi pomohli ještě před insolvencí s námitkou na směnečný platební rozkaz, díky tomu jste mi ještě navíc ušetřili 50.000,- Kč, návrh a veškerý servis do povolení oddlužení byli bezchybné, ještě jednou mnohokrát děkuji.

  • Na začátku jsem se obávala, zda mi budete moci skutečně pomoci v mé opravdu těžké životní situaci. Předčili jste mé nejoptimističtější představy, přeji mnoho úspěchů.

  • Před začátkem oddlužení jsem měl dluhy zhruba 1.200.000 Kč, splácel jsem 20 půjček u 15 společností. Můj příjem na jednotlivé splátky už absolutně nestačil, pomáhala mi dcera, ale pak to už zvládat nešlo, přerostlo to přes hlavu, přišla mi má první exekuce, obestavili mi plat, díky tomu jsem neměl z čeho splácet aspoň z části ostatní splátky půjček, tak přišli exekuce další, myslel jsem, že budu chodit kanálama. V práci se na mě dívali jako na neplatiče, uvažoval jsem, že s tím skoncuju, nevěděl jsem, co dělat, ale kvůli dceři a vnoučatům jsem se musel dát dohromady, objevil jsem Vás a navždy za to budu vděčný, vše jste mě vysvětlili a že jsem ze začátku byl určitě zatvrzelý a nedůvěřivý klient, ale dostali jste mě svým přístupem, jak jsem řekl již ve Vaší kanceláři jsem Váš neúnavný propagátor, jste profesionálové a hlavně lidi s dobrým srdcem a to se zvláště v této době málo vidí. Děkuji Vám a přeji mnoho spokojených klientů. Ještě si neodpustím pro nerozhodné – zkuste to, nedáte za to nic a můžete získat klid v duši.

  • S celým týmem jsem byla maximálně spokojená. Všem Vaše služby vřele doporučuji. Jste odborníci na svém místě, vše proběhlo v pořádku a já nyní mám oddlužení povoleno.

  • Jsem Vám velice vděčná, za všechno, nejen za precizní návrh, odpovědi na všechny mé otázky, ale i to dobré, co z Vás vyzařuje, doslova jste mi zachránili život.

Ohlasy našich klientů:

Dlužila jsem již všude, kam jsem se podívala, nemohla jsem spát. Díky oddlužení dle insolvenčního zákona konečně mohu začít nový život.
Lenka D, PrahaZačal jsem si půjčovat na splácení půjček, postupně jsem si vzal těžko uvěřitelných 21 půjček. Osobní bankrot byl jedinou cestou jak z toho ven. Jsem rád, že soud oddlužení povolil.
Roman S, Praha-západ